چاپ        ارسال به دوست

جلسه هم اندیشی مشترک اعضای مرکز رشد واحد های فناور شهرستان دورود با حضور فرماندار و امام جمعه شهرستان دورود

جلسه هم اندیشی مشترک اعضای مرکز رشد واحد های فناور شهرستان دورود شامل‌ شرکت های دانش بنیان و واحد های فناور با حضور فرماندار و امام جمعه شهرستان دورود عصر روز دوشنبه ۲۳ بهمن ماه در سالن جلسات فرمانداری دورود برگزار شد.

در این جلسه که با هدف آشنایی مدیران شهرستان با شرکت های فناور مستقر در مرکز رشد واحد های فناور شهرستان دورود برگزار شد مدیران عامل این شرکت ها ضمن معرفی شرکت ها و واحد های دانش بنیان و ارائه محصولات تولیدی خود ، به  بیان مشکلات و چالش های شرکت ها و ارائه نقطه نظرات خود پیرامون مباحث حوزه فناوری پرداختند.

در این جلسه که در فضای کاملا صمیمی و گرم برگزار شد فرماندار دورود ، امام جمعه شهرستان،معاون برنامه ریزی فرماندار ، رئیس اداره صنعت ، معدن و تجارت ، دبیر قرارگاه رفع موانع تولید ، دبیر ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان و مدیر مرکز رشد واحد های فناور شهرستان با دقت نظر و حوصله به موضوعات مطرح شده توسط مسئولین شرکت های دانش بنیان و فناور توجه نموده و نسبت به حل و فصل مشکلات مطرح شده بحث و تبادل نظر نمودند.

در پایان جلسه نیز فرماندار محترم شهرستان با صدور دستورات لازم به مدیران حاضر  ، پیگیری مشکلات واحد های فناور و تلاش برای رفع دغدغه های این قشر فرهیخته در اسرع وقت خواستار شد.

 ١٠:٠٤ - 1402/11/24    /    شماره : ١٢٧٠    /    تعداد نمایش : ١١٠خروج
access deny